Week Field (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Date
lv: Datums

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: General
lv: Galvenie

en: Week
lv: Nedēļa

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
