Week Field (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
