Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Date
ne: मिति

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
