Week Field (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Date
oc: Data

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
