Week Field (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Date
pl: Data

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: General
pl: Ogólne

en: Week
pl: Tydzień

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
