Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Date
ps: نيټه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: General
ps: ټوليز

en: - Select -
ps: - غوره -
