Week Field (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Date
pt: Data

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: General
pt: Geral

en: Week
pt: Semana

en: Default value
pt: Valor padrão

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Text value
pt: Valor de texto
