Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Date
ro: Data

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Text value
ro: Valoare text
