Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Date
ru: Дата

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: General
ru: Общий

en: Week
ru: Неделя

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Format: @format
ru: Формат: @format

en: Text value
ru: Текстовое значение
