Week Field (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Date
sk: Dátum

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: General
sk: Všeobecné

en: Week
sk: Týždeň

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Text value
sk: Text
