Week Field (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: General
sl: Splošno

en: Week
sl: Teden

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
