Week Field (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Date
sr: Датум

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
