Week Field (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Date
sv: Datum

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: General
sv: Allmän

en: Week
sv: Vecka

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Text value
sv: Textvärde
