Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
