Week Field (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Date
te: తేదీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: General
te: సాధారణ

en: Week
te: వారం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
