Week Field (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Date
uk: Дата

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: General
uk: Загальне

en: Week
uk: Тиждень

en: Default value
uk: Базове значення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Text value
uk: Текстове значення
