Week Field (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: General
vi: Tổng quát

en: Week
vi: Tuần

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: - Select -
vi: - Chọn -
