Weerly (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
