Weerly (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Hits
da: Besøg

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende
