Weerly (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
