Weerly (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hits
et: Tabamused

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav
