Weerly (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Destination
fi: Kohde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Hits
fi: Osumia

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
