Weerly (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Hits
is: Rám
