Weerly (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Hits
fr: Accès

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: Last Used
fr: Dernière utilisation
