Weerly (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
