Weerly (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
