Weerly (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
