Weerly (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
