Weerly (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Destination
ro: Destinație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Hits
ro: Vizite

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent
