Weerly (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Hits
sq: Vizita
