Weerly (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Destination
tr: Hedef

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan
