Weerly (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
