Weerly (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Hits
bn: হিট
