Weerly (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Destination
ca: Destí

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hits
ca: Accessos

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
