Weerly (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Destination
el: Προορισμός

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
