Weerly (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Destination
hr: Odredište

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hits
hr: Posjete

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
