Weerly (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Destination
hu: Cél

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Hits
hu: Találatok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ

en: Last Used
hu: Utoljára használt
