Weerly (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Destination
it: Destinazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Hits
it: Accessi

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Operations links
it: Link operativi
