Weerly (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Hits
kk: Хиттер
