Weerly (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Hits
ku: سه‌ردان
