Weerly (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hits
lt: Skaityta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
