Weerly (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Hits
oc: Accès

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
