Weerly (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Destination
pl: Cel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Hits
pl: Odsłon

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Last Used
pl: Ostatnie użycie
