Weerly (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی
