Weerly (1.0.0-beta3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Hits
se: Bohtosat
