Weerly (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Hits
sl: Zadetki
