Weerly (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
