Weerly (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Hits
vi: Lượt truy cập

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
