Weerly (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
