Weerly (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
